+90530 179 15 16

Sosyal Medyada Biz}

İbrahimli Sıhhi Tesisat

İbrahimli Sıhhi Tesisat

Gaziantep ili ve çevresinde yılların tecrübesi ile sıhhi tesisat işlerinizi yapmaya devam ediyoruz. Sıhhi tesisat denilince aklınıza ibrahimli sıhhi tesisatcı gelsin. Gaziantep il merkezinde su tesisatçısı olarak 10 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sıhhi tesisatınız da herhangi bir sorun yaşadığınız zaman bize ulaşırsanız hemen sorunlarınızın giderilmesi için harekete geçilir.

Sıhhi Tesisatçı

Evinizi bir kılcar damarlar gibi saran temiz su ve pis su tesisatlarının tamiratı ve değişimleri için mutlaka bir firmadan destek almanız gerekmektedir. Tesisatlarınız da ustaların yapacağı bir hata belki aynı gün fark edilmez. Birkaç gün sonra su kaçakları ve su sızdırmaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu konulara en iyi örnek klozet değişimleri ya da klozet sifon değişimleri olabilir. Klozetinizi değiştirmek istiyorsunuz en yakın ustayı çağırdınız. Usta montajı yaptı ve ücretini aldı gitti. 2-3 gün sonra s bağlantılarını iyi yapmadığı takdirde aşağıda bulunan komşunuza su akıntısı ortaya çıkacaktır. Klozet sifon değişimleri aynı şekilde, ustanız değişimi yaptı testini yaptınız, yalnız 2-3- gün sonra sifonunuz su kesmemeye başlayacak ve yeniden bir ustaya ihtiyaç duyacaksınız. Sıhhi tesisat konularında ustalık ve kullanılan malzeme çok önemlidir.

10 Kasım 2020
947 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bizi Arayın
Gaziantep Vinç Kiralama | Antalya Evden Eve Nakliyat