+90530 179 15 16

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Gaziantep Sıhhi Tesisat yıllardan bu yana bu günlere sıhhi tesisat,tadilat,tamirat,inşaat,proje ve taahhüt işleri, su kaçağı tesbiti,kanal açma,kombi radyatör satış,montaj,alt yapı ve kombi kalorifer tesisatı  gibi faaliyet alanlarında kazandığı yüksek deneyim, profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini her zaman prensip etmesi ile büyümüş ve sektörde lider konuma yükselmiştir. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve güler yüzlü ekibimizle Gaziantep Sıhhi Tesisat olarak sıhhi tesisat alanında hizmet vermekteyiz. Firmamız teknolojiyi yakından takip ederek, teknolojinin getirdiği yenilikleri ve imkanları sizlere sunmakta her zaman sektörün öncüsü olmuştur. Firmamız müşteri memnuniyeti ile büyüdüğümüzün her zaman bilincinde olmuş ve bu prensibi hiçbir zaman bozmamıştır.

İlginize Teşekkürler Ederiz.

Vizyonumuz:

    Gaziantep’te Sıhhi Tesisat alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, Gaziantep’te lider, Türkiye pazarında söz sahibi olmak.

Misyonumuz:

     Sıhhi Tesisat alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözümü sağlamak.
    
     İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.

Bizi Arayın
Gaziantep Vinç Kiralama | Antalya Evden Eve Nakliyat